Szansa na darmowe terminale płatnicze!

Chcesz rozwinąć swój biznes i dostosować go do trendów rynkowych? Poznaj Program Polska Bezgotówkowa i odbierz darmowy terminal płatniczy.

 

Polska Bezgotówkowa

 Płatności bezgotówkowe w Polsce wciąż zyskują na popularności, wpływ na to mają nie tylko przyzwyczajenia klientów, ale również zmiany w świadczonych usługach wśród polskich przedsiębiorców. W wielu punktach handlowo-usługowych klient może wykonać transakcje bezgotówkową. Niestety w mniejszych miejscowościach wciąż można znaleźć placówki w których przedsiębiorcy nie dają takiej szansy. Jako argument ograniczający, przedsiębiorcy podają między innymi obawę przed wysokimi wydatkami związanymi z abonamentem (comiesięczna opłata za płatności bezgotówkowe) oraz zakupem samego sprzętu, czyli terminala płatniczego. Na szczęście wraz z początkiem roku 2018 pojawiła się szansa na wsparcie przedsiębiorców w tym temacie – Program Polska Bezgotówkowa, czyli szansa na przełom w płatnościach bezgotówkowych.

 

Darmowe terminale płatnicze – poznaj szczegóły!

 Program Polska Bezgotówkowa ma za zadanie popularyzować oraz upowszechnić transakcje bezgotówkowe w Polsce. Przedsiębiorca, który zostanie zakwalifikowany do Polska Bezgotówkowa oprócz wsparcia (Fundacja Polska Bezgotówkowa pokrywa koszty związane z abonamentem za świadczenie usług – transakcje bezgotówkowe), każdy zakwalifikowany przedsiębiorca otrzyma także darmowe terminale płatnicze (do 3 sztuk). Program Polska Bezgotówkowa zapewnia dwa modele terminali płatniczych (idealnie dopasowane do Twoich preferencji oraz potrzeb):

a) terminal standardowy (przez 12 miesięcy nic nie płacisz za transakcje)

– bezpieczeństwo płatności

– akceptacja najpopularniejszych kart – Visa, Mastercard, JCB, UPI oraz BLIKIEM

– 2 wersje: mobilna oraz stacjonarna

– możliwość płatności telefonem komórkowym i karta płatniczą

 

b) terminal Smart D220 (przez 12 miesięcy nie płacisz za transakcje)

– gwarancja bezpieczeństwa transakcji

– akceptacja popularnych kart – Visa, Mastercard, JCB, UPI, telefon komórkowy oraz BLIK

– nowoczesne rozwiązania (wytrzymała bateria, dotykowy ekran, bezprzewodowy, poręczny)

– brak papieru do terminala

– elektroniczne potwierdzenie transakcji

– łatwy i intuicyjny w obsłudze

 

Wejdź na stronę bezgotówki.pl i dowiedz się więcej na temat Programu Polska Bezgotówkowa i odbierz darmowe terminale płatnicze.

Artykuł zewnętrzny

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o