Dlaczego plastikowe identyfikatory cieszą się dużą popularnością?

Z plastikowymi identyfikatorami spotkał się chyba każdy. Jest to rozwiązanie powszechnie wykorzystywane w wielu różnych branżach. Tego rodzaju systemy identyfikacji wizualnej stosowane są zarówno w przedsiębiorstwach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Zainteresowanie plakietkami z tworzyw sztucznych cały czas rośnie. Co jest tego przyczyną?

 

Uniwersalność

Plastikowe identyfikatory są niezwykle uniwersalne. Estetyka ich wykonania pasuje do wielu różnych miejsc. Prezentują się one minimalistycznie i nowocześnie. Ich prosta forma to dla wielu osób największy atut. Należy również wspomnieć o tym, że plastikowe identyfikatory można łatwo utrzymać w czystości. Nie wymagają one specjalnego czyszczenia. Nawet, jeśli ulegną zabrudzeniu, to błyskawicznie przywrócimy ich pierwotną trwałość.

 

Trwałość

Identyfikatory z tworzyw sztucznych są również wyjątkowo wytrzymałe. Jest to inwestycja na bardzo długi czas. Plastik jest odporny nawet na najcięższe warunki użytkowania. Tego rodzaju identyfikator dobrze zniesie zmienną temperaturę, czy też promieniowanie słoneczne.

Nadruki na identyfikatorach wykonywane są przy użyciu nowoczesnych technologii. To właśnie dlatego są bardzo trwałe oraz odporne na ścieranie. Nie trzeba obawiać się, że po pewnym czasie dane znajdujące się na plakietce wyblakną. Przez cały okres eksploatacji pozostają one w świetnym stanie.

 

Niski koszt produkcji

Plastikowe identyfikatory to opcja ekonomiczna, która opłaca się niemal każdemu przedsiębiorstwu. Jest to zdecydowanie najtańszy sposób na to, aby wdrożyć system identyfikacji wizualnej do firmy. Nawet jednostkowa produkcja identyfikatorów jest opłacalna. Nie trzeba więc obawiać się, że koszty przewyższą nasze możliwości finansowe.

 

Możliwość samodzielnego zaprojektowania

Dane, które znajdą się na identyfikatorze wskazane są przez zleceniodawcę. Każdy może samodzielnie zaprojektować to, jak będzie wyglądać plakietka. Najważniejsze jest to, aby znalazły się na niej wszystkie potrzebne dane pracownika.

plastikowe identyfikatory znajdziesz na stronie http://studioid.pl/

Artykuł zewnętrzny

Print Friendly, PDF & Email
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments