Skup faktur – czy warto?

Zastanawiasz się jak odzyskać pieniądze z nieopłaconych faktur? Wiesz już, że nakaz zapłaty nie pomoże? To może czas na firmę windykacyjną? Dużo stresu. Jakie opcje pozostały? Jest jeszcze jedna opcja. Skup długów. To świetny sposób na odzyskanie pieniędzy.
– Jak dopilnować uregulowania należności?
– Sprzedaż wierzytelności – jak przebiega sprzedaż długu?
– Czy sprzedaż wierzytelności się opłaca?
Kupimy niezapłacone faktury i nie tylko – jakie rodzaje należności skupujemy w LIBERTUS?
Zainteresowany? Pozbądź się swoich problemów już teraz. Skuteczny sposób masz na wyciągnięcie ręki – kupimy niezapłacone faktury. Klient nie zapłacił w terminie? Kliknij i przekaż nam swój dług – chętnie się nim zajmiemy.

Jak dopilnować uregulowania należności?

Nieopłacone faktury to zmora przedsiębiorców. Czy są jakieś sposoby na brak płatności ze strony kontrahenta? Jest pewien sposób na uchronienie się przed nieuczciwymi kontrahentami. Już przed wykonaniem usługi zweryfikuj swojego klienta w Biurze Informacji Gospodarczych. To firmy zbierające dane o nierzetelnych kontrahentach. Za odpowiednią opłatą otrzymasz informacje o tym, czy dana firma/osoba nie ma czasem problemów z opłacaniem zobowiązań. Z pozyskanymi informacjami dokonasz wyboru – czy dany kontrahent wzmocni finansowo Twoje przedsiębiorstwo, stając się kolejnym klientem, czy jednak odpuścisz, bo zgłasza się do Ciebie wieczny dłużnik.

Podsumowując – nie chcesz mieć dłużnika wśród swoich kontrahentów? Sprawdź go w Biurze Informacji Gospodarczych jeszcze zanim zrealizujesz dla niego usługę bądź wystawisz mu fakturę.

 

Sprzedaż wierzytelności – jak przebiega sprzedaż długu?

Wezwania do zapłaty nie działają. Windykacja sądowa Cię przeraża. Co w takiej sytuacji jest idealnym rozwiązaniem? Sprzedaż długów.

Wykup wierzytelności – proces sprzedaży długów w naszej firmie jest konkretny, a dzięki temu szybki. Dbamy o satysfakcję naszych klientów. Jak to wygląda sprzedaż faktur w praktyce?
1. W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. W trakcie rozmowy dowiesz się jakie dokumenty musisz przygotować, żeby sprzedać nam wierzytelność.
2. Następnie wyślij nam wskazane w rozmowie dokumenty.
3. My przekażemy je do odpowiedniego działu.
4. Bezpłatna wycena pojawi się na Twoim mailu w przeciągu kilku dni.
5. Pozostała Twoja decyzja – sprzedajesz nam swój dług bądź nie.
Skorzystanie ze skupu faktur jest banalnie proste. Praktycznie wystarczy jeden telefon. Skontaktuj się z nami i sprawdź to w swojej firmie.

 

Czy sprzedaż wierzytelności się opłaca?

Oczywiście, że tak. Sam pewnie wiesz, że na przeciętnego dłużnika nakazy zapłaty nie działają. Windykacja długów to strasznie długi, wyczerpujący, a przede wszystkim stresujący proces. Czy jako przedsiębiorca możesz sobie pozwolić na to, żeby przez kilka miesięcy domagać się zapłaty faktury? Zapewne nie. Odpuść więc proces windykacji i wysyłanie nakazów zapłaty. Sprzedaż nieopłaconych faktur jest dobrym rozwiązaniem. Nie blokuj sobie pieniędzy na rozwój działalności gospodarczej. Weź sprawy w swoje ręce – sprzedaj nam zaległe faktury i rozwijaj dalej swoją działalność gospodarczą.

 

Kupimy niezapłacone faktury i nie tylko – jakie rodzaje należności skupujemy w LIBERTUS?

Faktura to nie wszystko. Skupujemy również:
– faktury wymagalne bądź przed terminem płatności/różnym stopniu przeterminowania
– wszelkiego rodzaju umowy np. pożyczki,
– weksle, zarówno inblanco, jak i wypełnione,
Oraz długi:
– potwierdzone przez dłużnika na piśmie,
– bezsporne, nieumorzone, nieprzedawnione,
– nieobjęte pełnomocnictwem kancelarii lub innej firmy,
– przed skierowaniem do postępowania sądowego

Przedsiębiorcy – nie martwcie się kiedy dostrzeżecie brak zapłaty ze strony klienta. Z naszych usług może skorzystać każdy przedsiębiorca i nie tylko – zapraszamy.

Artykuł zewnętrzny

Print Friendly, PDF & Email
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments