W jaki sposób My-Work pomaga zdobyć wizę do WIelkiej Brytanii?

Odejście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, popularnie nazywane Brexitem, spowodowało, że kraj ten nie jest już częścią wspólnego rynku, co miało głęboki wpływ na przepływ ludzi pomiędzy Wielką Brytanią a krajami członkowskimi UE. Wcześniej, obywatele państw członkowskich mogli swobodnie podróżować, pracować i mieszkać w Wielkiej Brytanii bez konieczności ubiegania się o wizę. Po Brexicie sytuacja uległa radykalne.

 

Czy Polacy potrzebują wizy do Wielkiej Brytanii 2023?

Od 1 stycznia 2021 roku, po zakończeniu okresu przejściowego Brexitu, obywatele krajów Unii Europejskiej, w tym Polacy, potrzebują wizy, aby pracować, studiować lub przebywać w Wielkiej Brytanii na stałe. Dla krótkotrwałych wizyt turystycznych, w wielu przypadkach obywatele UE (w tym Polacy) mogą wjeżdżać do Wielkiej Brytanii bez wizy na okres do 6 miesięcy. Niemniej jednak, aby pozostać w kraju dłużej lub podjąć pracę czy naukę, konieczne jest uzyskanie odpowiedniej wizy.

W obliczu rosnących trudności związanych z uzyskaniem wizy do Wielkiej Brytanii My-Work staje się kluczowym partnerem dla tych, którzy chcą pracować na Wyspach. Firma My-Work dysponuje zespołem ekspertów z zakresu prawa imigracyjnego, którzy na bieżąco śledzą wszelkie zmiany w przepisach i potrafią dostosować się do nowych wyzwań. Dzięki temu klienci nie muszą przejmować się ciągle zmieniającym się krajobrazem prawnym, ponieważ mają obok siebie profesjonalistów gotowych im pomóc.

 

Co trzeba zrobić, żeby pracować w UK?

Aby pracować w Wielkiej Brytanii po Brexicie, obywatele krajów Unii Europejskiej, w tym Polacy, muszą spełnić pewne wymagania i przestrzegać nowych przepisów. Podstawowym warunkiem jest uzyskanie wizy. Nowe regulacje imigracyjne wprowadziły system punktowy, który opiera się na określonych kryteriach, takich jak umiejętności, wykształcenie czy oferta pracy w Wielkiej Brytanii. Dla wielu osób, zwłaszcza tych pracujących w sektorach mniej wyspecjalizowanych, stało się to wyzwaniem, ponieważ nie spełniają oni wymaganych kryteriów punktowych.

W rezultacie tych zmian odsetek odrzuceń wniosków wizowych znacząco wzrósł. Wielu ludzi nie jest przygotowanych na nowe wymagania i często popełniają błędy w składanych dokumentach, co prowadzi do odrzutu ich wniosku. Statystyki pokazują, że osoby z krajów członkowskich UE, które wcześniej miały łatwy dostęp do Wielkiej Brytanii, teraz stanowią znaczący procent odrzuconych wniosków.

 

Skontaktuj się z My-Work już dziś!

Proces uzyskania wizy do Wielkiej Brytanii, może wydawać się to skomplikowanym i zniechęcającym zadaniem. Mnożące się dokumenty, niejasne wymagania oraz ciągłe zmiany w przepisach mogą być nie lada wyzwaniem. Specjaliści z My-Work znają na wylot wszelkie formalności oraz aktualne przepisy dotyczące wiz do Wielkiej Brytanii. Nasza ekipa pomaga w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, upewniając się, że są one zgodne z obowiązującymi standardami oraz zwiększając tym samym Twoje szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Wybierając My-Work, decydujesz się na profesjonalne wsparcie, które prowadzi Cię przez cały proces – od pierwszego kroku, aż po chwilę, kiedy Twoja wiza jest już w Twoich rękach. Skup się na planowaniu swojej przyszłości w Wielkiej Brytanii, a resztę formalności zostaw w rękach ekspertów z My-Work. Nie czekaj, zadbaj o swoją przyszłość w Wielkiej Brytanii już teraz i skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Artykuł zewnętrzny

Print Friendly, PDF & Email
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments